0 کالا - 0 تومان
سبد ثبت سفارش شما در حال حاضر خالی است!
کالای شما محاسبه قیمت

درباره ما

کارسان اتوپارت واحد پخش قطعات و لوازم یدکی شرکت کارسان موتورز می باشد که در تامین قطعات و لوازم یدکی خودروهای چینی از تولید کنندگان اصلی کشور چین که تامین کنندگان مستقیم شرکت های خودروسازی چینی می باشند فعالیت دارد. توسعه و سرمايه گذاری کارسان مبتنی بر بیش از یک دهه همکاری با صنعت قطعه سازی و نیز زیرساخت های تجاری پشتیبان این کسب و کار در کشورهای چین و امارات متحده عربی می باشد. کارسان امیدوار است شبکه تامین خود را در راستای ارتقاء سطح کیفی محصولات ارایه شده در زنجیره تامین کشور بکارگرفته و در نهایت با ارایه کیفی محصولات به مشتریان نهایی سلامت و رضایت مصرف کننده را حاصل نماید.

تعمیرگاه ها و فروشگاه های لوازم یدکی:
کارسان تامین کننده لوازم یدکی و قطعات برای تعمیرگاه ها، صافکاری ها و فروشگاه های لوازم یدکی کشور می باشد که کیفیت محصولات ارایه شده توسط این مجموعه باعث جلب همکاری تعداد زیادی از این واحدهای صنفی گردیده است. شما همکار گرامی نیز در صورت نیاز به لوازم و قطعات با کیفیت برای خودروهای ساخته شده در کشور چین می توانید از طریق کانال های ارتباطی با کارسان (تماس تلفنی، تلگرام، سایت اینترنتی) با ما تماس حاصل فرمایید.

خط مشی کیفی:
سابقه بیش از یک دهه همکاری ما با صنعت خودروسازی، موید این واقعیت است که در این صنعت تامین قطعات (که به صورت مستقیم برای خودروساز OEM و یا بازار لوازم یدکی After market) با کیفیت نقش بسیار مهمی را در رضایت مشتریان بر عهده دارد، در این راستا کارسان با شناسایی قطعه سازان اصلی و به نام خودروهای چینی، شبکه تامین خود را صرفا بر این شرکت ها متمرکز کرده است، و نیز کلیه قطعات خریداری شده را پس از اعلام وصول در انبار این شرکت بصورت جداگانه توسط کارشناسان مجرب خود ارزیابی کیفی (Quality Audit) می نماید. امید ما بر آن است که شما همکار گرامی و مصرف کننده نهایی بالاترین رضایت را از همکاری و خرید از کارسان داشته باشید.

نمادهای اعتماد ما

شبکه اجتماعی

telegram whatsapp instagram line facebook