0 کالا - 0 تومان
سبد ثبت سفارش شما در حال حاضر خالی است!
کالای شما محاسبه قیمت

Raeton CC، سدان کوپهٔ جدید چانگان

Cras condimentum vulputate ante in imperdiet

شرکت چینی چانگان به‌تازگی یک سدان جدید را معرفی نموده که Raeton CC نام دارد. این خودرو از جلوپنجره‌ای بزرگ مشابه ساخته‌های لکسس و بخش عقبی کوتاهی برخوردار است درحالی‌که استایلی شبیه به سدان‌های کوپه دارد. البته نام این خودرو گمراه‌کننده است چراکه ممکن است تصور شود بر اساس سدان Raeton ساخته شده اما این‌طور نیست و Raeton CC روی پلت‌فرم کوچک‌تری ساخته شده و از پیشرانهٔ دیگری استفاده می‌کند. این خودرو همچنین ارتباطی با کانسپت Raeton CC سال 2015 نیز ندارد..


قیمت این سدان کوپهٔ چانگان از حدود 95 هزار یوان (حدود 14 هزار دلار) آغاز شده و نهایتاً به حدود 120 هزار یوان (حدود 17 هزار دلار) ختم می‌شود. ریتون CC فعلاً فقط با یک پیشرانهٔ 1.5 لیتری توربو عرضه می‌شود که 156 اسب بخار قدرت دارد. یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی یا اتوماتیک نیز این اسب‌های بخار را به چرخ‌های جلو ارسال می‌کند.

در نمای عقبی خودرو، اسپویلر به‌صورت یکپارچه با درِ صندوق طراحی شده و نوشتهٔ Raeton CC روی آن نیز بسیار جذاب است زیرا حروف CC به رنگ قرمز نوشته شده که به توربو بودن ماشین اشاره دارد. قیمت و پیشرانهٔ این سدان جدید چینی خوب به نظر می‌رسد اما آیا این واقعاً یک سدان کوپه است؟ نه این‌طور نیست. درواقع ریتون CC یک سدان کاملاً جدید است که بین مدل ایدو و ریتون قرار می‌گیرد؛ بنابراین باید نام جدیدی هم داشته باشد چون نام ریتون CC کاملاً گیج‌کننده است.

نمادهای اعتماد ما

شبکه اجتماعی

telegram whatsapp instagram line facebook